05 اسفند 1398 ساعت 4:55                                   English
استاندار مازندران با توجه به کاهش شدید دمای هوا و افزایش مصرف برق و گاز، ادارات این استان را برای روز پنجشنبه تعطیل اعلام کرد. بدین ترتیب امروز پنج شنبه 4 آذر دانشگاه تعطیل می باشد.
کسب نائب قهرمانی تیم کشتی آزاد موسسه(12/5/1393الی 14/5/1393)
تیم موسسه با کسب یک مقام قهرمانی توسط آقای اسماعیل رمضانژاد در وزن 55کیلو گرم و چهار مقام دومی توسط آقایان 1 –سعید رمضانی2-امید رمضانی3-پویا غفاری4-سید سعید حسینی و یک مقام سومی توسط آقایان میلاد فتحی توانستند در مسابقات انتخابی المپیاد موسسسات غیر انتفاعی منطقه 2 که به میزبانی موسسه آموزش عالی خزر محمود آباد برگزار شد نائب قهرمان گردد ، در ضمن آقای اسماعیل رمضانژاد در مسابقات انتخابی موسسات آموزش عالی کشور نیز نائب قهرمان شد.
روابط عمومی موسسه

djmedia:4
علی ای همای رحمت تو چه آیتی خدا را که به ما سوا فکندی همه سایه هما را
فرا رسیدن13رجب سالروز میلاد با سعادت حضرت امیرالمومنین علی(ع) اولین پیشوای شیعیان و روز پدر را به همه کارکنان عزیز ، اساتید گرانقدر و دانشجویان گرامی تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امام علی (ع) نماد عدالت و شجاعت، سمبل فداکاری و رشادت و یاور همیشگی حضرت محمد مصطفی(ص) در برافراشتن پرچم دین مبین اسلام و در عین حال پدری بزرگوار برای فرزندان آسمانی خود و همسری فداکار برای حضرت فاطمه زهرا(س) دخت گرامی نبی مکرم اسلام است که همگی، نمادها و نشانه های بزرگی برای ما هستند تا از اخلاق حسنه و شیوه متعالی زندگی حضرت درس بگیریم و در زندگی عادی خود جاری سازیم. نامگذاری سالروز ولادت حضرت امیر به نام روز پدر اقدام خجسته ای است و با اغتنام از این فرصت به همه پدران فداکار این مرز و بوم، این روز را تبریک عرض نموده و آرزو می کنم سایه مهر و حضورشان، در پرتو عنایات حق تعالی همواره سایه سار کانون گرم خانواده هایشان باشد. برای همه شما بزرگواران از درگاه قادر متعال سلامتی، بهروزی و سربلندی مسألت دارم .

رییس موسسه

شماره حساب و دریافت شناسه واریز

* شماره حساب دانشگاه مازندران جهت فیش واریزی فارغ التحصیلی
      2177395006002 بانک ملی 
* شماره حساب موسسه علامه امینی
     1849113/24   بانک ملت
* دربافت شناسه واریز شهریه

اطلاعات تماس

نشانی: مازندران - بابلسر- بهنمیر- بلوار امام خمینی (ره) -
گلستان 15 - موسسه آموزش عالي علامه امینی

تلفن: 35750810 - 011 ( الی 15 )

کد پستی: 4744135161