30 مرداد 1397 ساعت 0:32                                   English
Подробнее на сайте: https://dircomputer.ru
https://robustauto.ru https://computertab.ru
https://catchcomputer.ruhttps://clearcomputer.ruhttps://autotodrive.ruhttps://avtoforward.ruhttps://runcomputer.ruhttps://proavtoremont.ruGo to top of page https://init-pc.ruhttps://oncomputer.ruhttps://repairurauto.ru https://controlcomputer.ruhttps://freshcomputer.ru https://ddauto.ru
* قابل توجه دانشجویان محترم و مراجعین گرامی
بدین وسیله به اطلاع می رساند موسسه آموزش عالی علامه امینی از تاریخ ۹۷/۵/۲۷ لغایت ۹۷/۶/۲ به علت تعطیلات تابستانی تعطیل میباشد.
بدیهی است از تاریخ ۹۷/۶/۳ فعالیت موسسه به روال عادی باز می گردد.
"روابط عمومی موسسه آموزش عالی علامه امینی"
? اطلاعیه تغییر ساعت کاری در تابستان 1397
به اطلاع دانشجویان عزیز ومراجعین محترم میرساند ساعت کاری موسسه آموزش عالی علامه امینی ازتاریخ 9تیر ماه لغایت 3شهریورماه ازروزشنبه تا چهارشنبه وازساعت۷/۴۵ تا۱۲/۳۰ میباشد .
"معاونت اداری و مالی موسسه آموزش عالی علامه امینی"

انالله و اناالیه راجعون

       با نهایت تاسف و تاثر فراوان باخبر شدیم  شادروان حمید رضا جهانیان از دانشجویان دانشگاه علامه امینی بهنمیر - بابلسردر اثر غرق شدن در دریا، دار فانی را وداع گفت و به دیار باقی شتافت.

       بدین وسیله روابط عمومی دانشگاه علامه امینی بهنمیر - بابلسر، درگذشت جوان ناکام شادروان حمید رضا جهانیان دانشجوی رشته مهندسی برق را به خانواده محترم آن مرحوم، دانشگاهیان گرامی بویژه دانشجویان عزیز دانشگاه تسلیت گفته، از خداوند منان برای آن مرحوم، آمرزش واسعه‌ی الهی و برای بازماندگان، صبوری و شکیبایی مسالت می نماید.
   " روابط عمومی دانشگاه علامه امینی"
افتخاری دیگر برای دانشگاه علامه امینی بهنمیر
موافقت وزارت علوم؛ تحقیقات و فناوری با پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشدرشته علوم تربیتی –مدیریت آموزشی در دانشگاه علامه امینی بهنمیر از مهرماه 1397،
این موفقیت راکه نشان از کیفیت بالای خدمات علمی ، رفاهی و ··· این دانشگاه می باشد به مدیران ، اساتید و کارکنان پرتلاش ودانشجویان ساعی دانشگاه تبریک عرض می نماییم·
                                                                                      روابط عمومی دانشگاه علامه امینی بهنمیر
با کمال افتخار به اطلاع اساتید، دانشجویان و پژوهشگران محترم میرساند وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری طی مجوز شماره 16/234441 با برگزاری اولین کنفرانس بین المللی " رویکردهای نوین در مدیریت و حسابداری " توسط دانشگاه علامه امینی بهنمیر مؤافقت نمودند. با توجه به تصمیمات متخذه توسط کمیته اجرایی دبیرخانه ،کنفرانس مذکور در محدوده زمانی اواخر شهریور تا اوایل مهر ماه با شرکت پژوهشگران خارجی و داخلی برگزار خواهد شد.
* تاکنون دانشگاهها و مجامع علمی مختلف داخلی و خارجی آمادگی خود را برای همکاری با این کنفرانس اعلام نموده اند.
* با توجه به اعلام آمادگی شخصیتهای مهم علمی داخلی و خارجی و مسئولین محترم کشوری ، جهت رفاه حال این عزیزان و فراهم نمودن امکان حضور و بهره مندی حداکثری از این کنفرانس ، مکان برگزاری دانشگاه تهران پیش بینی گردیده است.
سایت رسمی کنفرانس و کانال تلگرامی به زودی به اطلاع خواهد رسید.

منتظر اطلاعیه های تکمیلی دبیرخانه کنفرانس باشید.

همکار گرامی جناب آقای مهرشاد تقی خانی

در گذشت عموی بزرگوارتان را تسلیت عرض نموده از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات وبرای بازماندگان صبر و شکیبایی آرزو مندیم.

" روابط عمومی مؤسسه آموزش عالی علامه امینی"
*انا لله و انا الیه راجعون *
«و هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی،جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می سراید» درگذشت جناب آقای دکتر محمد تقی خانی ، عضو محترم هیات موسس موسسه آموزش عالی علامه امینی و از اساتید برتر دانشگاه و چهره ماندگار کشور که سالها در مناصبی چون مشاور وزیر علوم ، ریاست انستیتو پاستو ایران، ریاست انتقال خون ایران و ... خدمات شایانی داشته اند را به جامعه دانشگاهی ایران تسلیت عرض نموده ،برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواستاریم.
"روابط عمومی مؤسسه آموزش عالی علامه امینی"

روز میلاد یگانه دردانه عالم بشریت، یاس کبود آل محمد و یگانه مظلومه خاندان نبوت و امامت حضرت فاطمه زهرا (س) و فرزند خلفش حضرت امام خمینی (ره) را به همه مردم عزیز به ویژه بانوان گرامی تبریک عرض می نماییم.

روز ولادت چنین بانوی والایی که به شایسته ترین وجه از سوی حضرت امام خمینی(ره) به عنوان روز زن و روز مادر نامیده شد؛ جهت گیری بی نقص آن امام همام را در معرفی مسیر تعالی به بانوان نشان می دهد ، که نه تنها به عنوان بزرگداشت مقام انسانی کامل، که به معنای ترسیم کننده حرکت زن ایرانی به سوی کمال متعالی، با محور قرار دادن شخصیت حضرت فاطمه (س) به عنوان «الگوی فاطمی» است.

ولادت زهـرای اطهـر (س) و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر، فرصت ارزشمندی برای تکریـم و تجلیـل مادران و زنان جامعه اسلامی و ترویج ارزش ها، فضائل و کرامات بانوی اول اسلام در فضای این سرزمین نورانی است.
" امور فرهنگی دانشگاه علامه امینی"

با توجه به آئین نامه آموزشی ، دانشجو زمانی مجاز به دفاع از پایان نامه خود میباشد که از زمان تصویب پروپوزال 6 ماه گذشته باشد. بنابراین دانشجویانی که تصمیم به دفاع از پایان نامه خود تا پایان شهریور 1397 میباشند حداکثر تا تاریخ 24 اسفند 1396نسبت به تصویب پروپوزال اقدام نمایند در غیر اینصورت ملزم به تمدید پایان نامه در نیمسال 971(مهر 97) و پرداخت نصف شهریه ثابت خواهند بود.
                                                                                                                               " معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی"

منوی اصلی

نیازمندی ها

دفترچه تلفن موسسه

پست الکترونیکی

info@aab.ac.ir

شماره حساب و دریافت شناسه واریز

* شماره حساب دانشگاه مازندران جهت فیش واریزی فارغ التحصیلی
      2177395006002 بانک ملی 
* شماره حساب موسسه علامه امینی
     1849113/24   بانک ملت
* دربافت شناسه واریز شهریه

اطلاعات تماس

نشانی: مازندران - بابلسر- بهنمیر- بلوار امام خمینی (ره) -
گلستان 15 - موسسه آموزش عالي علامه امینی

تلفن: 35750810 - 011 ( الی 15 )

کد پستی: 4744135161